Editory online

Zde najdete odkazy na  editory online, kde si můžete přímo na webu  upravit obrázky, vložit text, popř. vytvořit různé animace apod.

 

pixlr.com/editor/  (odkaz na video zde)

https://www.online-image-editor.com/

https://www.glitterphoto.net/

www.lunapic.com/editor/

www.perfectphoto.cz/

www.photoeditor.cz/cz/

www.uprav.cz/

www.photoshop.com/tools/expresseditor?wf=editor

www.pageplugins.com/generators/flash_glitter_text/

www.flash-gear.com/index.php?a

www.drpic.com/

fotoflexer.com/

rsizr.com/

https://www.canva.com/photo-editor/

Picnik

www.picnik.com/

návod: Picnik - online editor pro úpravu fotografií
Snadno ovladatelný textový editor. K dispozici je větší množství různých efektů a dalších nástrojů pro úpravu fotografií (efekt sépie, černobílá fotografie, nastavení zaoblených rohů a další). K dispozici nejsou výběrové nástroje a úpravy lze tedy realizovat pouze na celé fotografie.
 

Editor Picnik

 Splashup

www.splashup.com/

Návod: Upravte svoje fotky online
Uživatelské rozhraní je inspirováno editorem Photoshop. Jsou zde k dispozici klasické palety pro vrstvy s možností zapínání a vypínání jejich viditelnosti. Dále je možné používat efekty vrstev a filtry. V původní verzi editoru byly k dispozici poměrně omezené prostředky pro tvorbu výběru.
 

Editor Spashup

 

Snipshots 

snipshot.com/

Návod: Snipshot - rychlá editace obrázků online
 Tento editor umožňuje realizovat jen ty nejzákladnější úpravy bitmapové grafiky. Prakticky jsou zde k dispozici pouze nástroje pro změnu velikosti, ořez, nastavení jasu a kontrastu obrázku.

Editor Snipshots

Picture2Life

www.picture2life.com/

Návod: Online editor obrázků Picture2Life

 Tento nástroj je zajímavý především tím, že umožňuje zpracování obrázků v dávkách, snadnou tvorbu různých koláží i animovaných obrázků. V editoru jsou k dispozici veškeré základní i pokročilé nástroje s nastavitelnými vlastnostmi. Chybí zde ale výběrové nástroje. Proto je nutné úpravy aplikovat na celé fotografie.
 

Editor Picture2Life

  Graphita

Návod: Online fotoeditor Graphita
 Jednoduchý nástroj pro vkládání různých grafických prvků (bublin, textů apod.) do fotografií. Editor je primárně určen pro tvorbu různých "vtipných" obrázků a disponuje přímou návazností na službu pro tisk obrázků na různé předměty.
 

Editor Graphita

  FotoFlexer

Návod: FotoFlexer - online editor fotografií s pokročilými funkcemi
 Pokročilý editor s mnoha zajímavými funkcemi a nástroji. Zde je nutné jmenovat především nástroje umožňující odstraňování nebo přebarvování vybraných částí obrázku. Dále jsou k dispozici nástroje pro deformaci, retušování, různé efekty a další.
 

Editor FotoFlexer

 Online Web Photo Editor

Návod: Český online editor fotografií
 Čeští uživatelé zde ocení především uživatelské rozhraní v mateřském jazyce, ale to není jediná kladná vlastnost editoru. V přehledném uživatelském rozhraní jsou k dispozici veškeré základní nástroje pro úpravu bitmapové grafiky. Můžete zde měnit velikost obrázků, realizovat jejich ořezávání, nastavovat jas i kontrast, zaoblovat rohy, vkládat text atd. Editor je opět určen pro úpravu celých fotografií, protože nedisponuje výběrovými nástroji. Výjimečný je především nástrojem usnadňujícím tvorbu grafiky pro mobilní telefony.


Online Web Photoeditor

 

Phixr

Návod: Phixr: Snadná úprava obrázků online
 Snadno ovladatelný editor, který disponuje veškerými základními nástroji (změna velikosti, rotace, barevné efekty atd.). Ani tento editor nedisponuje výběrovými nástroji, a proto nelze úpravy aplikovat na vybrané části fotografií. Výjimečný je především podporou PDF formátu a nástrojem pro rozeznávání textu v obrázcích (OCR) a možností jeho ukládání do souborů v TXT formátu.
 

Editor Phixr

Rsizr

Návod: Rsizr: Inteligentní online nástroj pro změnu velikosti obrázků
 Specializovaný nástroj pro změnu velikosti obrázku. Jsou zde k dispozici běžné nástroje pro změnu velikosti obrázků. Největší přínos této služby však spočívá v nástrojích umožňujících realizovat inteligentní změnu velikosti obrázků s ohledem na jejich obsah.
 

Nástroj Rsizr

 GIFup

Návod: Rozhýbejte svoje obrázky
 Specializovaný nástroj pro tvorbu animovaných obrázků ve formátu GIF a avatarů. Do vytvořených obrázků je bohužel vkládáno logo služby.
 

Nástroj GIFup

Photoshop Express

Návod: Photoshop zdarma online
 Editor se základními (rotace, ořez, automatická korekce atd.) i pokročilými nástroji (deformace obrázku, retušování atd.) Není zde ale možné vytvářet výběry nebo pracovat s vrstvami.
 

Editor Photoshop Express